Header Logo

Bizi Arayın: 0536 032 18 77

Bize Yazın: info@eftal.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

SAMSUN - ALAÇAM DA 1979 YILINDA İLK OLARAK ÇİMENTO NAKLİYESİ İLE TİCARİ HAYATI FALİYETLERİN BİR GEREĞİ OLARAK AKARYAKIT İSTASYONLARI İLE DEVAM ETMİŞTİR. EFTAL NAKLİYAT 1979 DAN İTABEREN BÜYÜK ÖLÇEKLİ İNŞŞAT PROJELERİNE YOĞUNLAŞARAK ALANIN DA Kİ TÜM PROJELER İÇİN PROFOSYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN İLK GÜNKİ HEYECANINI ASLA YİTİRMEYEN UZMAN BİR KADRO İLE DEVAM ETMEKTEDİR.

2003 YILINDAN SONRA YATIRIMLARI BÜYÜLTME KARARI ALAN FİRMA GÜNÜMÜZE KADAR İNŞAAT HAMMADDE ÜRETİMİ, HAZIR BETON ÜRETİMİ, BETON ASFALT AGREGASI ÜRETİMİ, KALKER MADENCİLİĞİ, ALTYAPI VE ÜST YAPI TAHHÜT İŞLERİ VE İŞ MAKİNASI VE EKİPMAN DESTEĞİ SAĞLAMAKTADIR.

KURULUŞUMUZDAN GÜNÜMÜZE KADAR BİR ÇOK PROJEYİ DÜRÜST VE İLKELİ ÇALIŞMALARI SONUCUNDA BAŞARIYLA TAMAMLAYAN EFTAL ŞİRKETLER GRUBU BÜNYESİNDEKİ UZMAN DENEYİMLİ MÜHENDİSLİK KADROSU, BİLGİ BİRİKİMİ VE SAHİP OLDUĞU GENİŞ MAKİNA VE EKİPMAN YARDIMIYLA ÜLKEMİZDE TÜM BÜYÜKLÜKTEKİ PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRECEK TECRÜBE VE KAPASİTEYE SAHİPTİR.

Hakkımızda

Eşsiz Mimari Yapılar

Eşsiz Mimari Yapılar

Dünya standartlarında kalitede ürünlerimiz ile eşsiz mimari yapıların temelini oluşturuyoruz.

Deneyimli Çalışanlar

Deneyimli Çalışanlar

Alanında uzman çalışanlarımızın bilgi ve tecrübelerine dayanarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz, sizlerle kesintisiz iletişimde olmak en önemsediğimiz konulardan biridir.